Výstavba inženýrských sítí 
    Hledáme lokality! Zainvestujeme právě Vaše pozemky.
    Základy Vašich snů 

Nabídka pozemků

Projekt Svobodné Dvory - Hradec Králové

Představujeme nový projekt Svobodné Dvory, který se nachází v přilehlé části Hradce Králové. Níže jsou vypracovány územní studie lokality, na kterých byly zvizualizovány moderní nízkoenergetické rodinné domy, jejichž projekt a výstavba je možnou součástí koupě k jednotlivým stavebním pozemkům. Více informací o projektu můžete nalézt na webové stránce www.i-pozemky.cz. V případě Vašeho zájmu o koupi pozemku či projekt rodinných domů volejte na telefonní číslo +420 777 503 151 nebo pište na email: dostalova@servistech.cz.

 

VYPRODÁNO

Projekt Štěnkov

Představujeme nový projekt Štěnkov, který je jednou z místních částí Třebechovic pod Orebem. Níže jsou vypracovány územní studie lokality, na kterých byly zvizualizovány moderní nízkoenergetické rodinné domy, jejichž projekt a výstavba je možnou součástí koupě k jednotlivým stavebním pozemkům. Více informací o projektu můžete nalézt na webové stránce www.i-pozemky.cz. V případě Vašeho zájmu o koupi pozemku či projekt rodinných domů volejte na telefonní číslo +420 777 503 151 nebo pište na email: dostalova@servistech.cz.

 

ZBÝVÁ 5 POZEMKŮ K PRODEJI!

Projekt Nová Sibiř – Rychnov nad Kněžnou

Představujeme Vám druhou etapu výstavby technické infrastruktury v lokalitě Nová Sibiř – Rychnov nad Kněžnou Zahájení výstavby 9/2014 – V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

 

VYPRODÁNO

V tuto chvíli pro Vás připravujeme další lokality.

Hledáme lokality!

Zainvestujeme právě 

Vaše pozemky!

Nabídka pozemků

Projekt Štěnkov

 

Projekt Štěnkov

Kontakty a sídlo

info@servistech.cz
+420 777 87 08 80
IČ: 27470491

SERVISTECH s.r.o.
Zelený Pruh 99/1560
140 00 Praha 4

Partneři

ST DŘEVO PLAST


LB Group